021-88784671-2

درباره ماشرکت آنزیمهای صنعتی ایران

 

شرکت آنزیمهای صنعتی ایران از پیشگامان و نام آشناترین تامین کنندگان مواد اولیه صنعت لبنیات در کشور عزیزمان ایران است . بنیان گذار و مؤسس شرکت جناب آقای حسن مؤمنین می باشند و هم اکنون به کمک نسل دوم خانواده ، پیشرفت و گسترش و ترقی روز افزون شرکت را برعهده دارند.
این شرکت با قدمتی نزدیک به نیم قرن تجربه و فعالیت با هدف تامین مواد اولیه صنایع غذایی بخصوص صنعت لبنیات و ایجاد پل ارتباطی میان کمپانی های معتبر بین المللی و فعالان عرصه صنعت داخل فعالیت خود را آغاز نمود.
این شرکت در بیش از چهار دهه فعالیت خود با هدف تامین مواد اولیه با کیفیت، همراه با دانش فنی مرتبط توانسته گامی موثر در راستای خدمت رسانی به تولید کنندگان محترم بردارد و موجبات رشد و بهبود کیفیت محصولات صنایع مختلف را فراهم آورد. شرکت آنزیم های صنعتی ایران در طول سالهای فعالیت خود با تولید محصول "قرص مایه پنیر" برای مصارف خانگی سهم عمده ای در تولید پنیر سالم برای خانواده های ایرانی داشته است به نحوی که با شعار "خودتان در خانه پنیر بهداشتی بسازید" آشنای بسیاری از بانوان ایرانی می باشد.

این شرکت در حال حاضر یکی از باسابقه ترین و نام آشنا ترین تأمین کنندگان مواد اولیه صنعت لبنی است و با دارا بودن کارخانه مجهز واقع در شهرک صنعتی سمنان، ماشین آلات به روز و انبارهای مناسب ، سردخانه های مجهز و دفاتر فروش و پخش توانمند، بستر مناسبی را برای تولید، توزیع و ارائه محصولات خود فراهم نموده است. در حال حاضر محصولات تولیدی این شرکت به خصوص قرص مایه پنیر در بازار داخلی ایران با نام های تجاری رنی لسه (Rennilase) و آنزیمکس ( Enzymaks) بسیار پر رونق و پر فروش می باشد و همچنین این محصولات به بسیاری از کشورهای دنیا از جمله استرالیا ، نیوزیلند و کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه نظیر ارمنستان ، عراق ،آذربایجان ، افغانستان و ... صادر می شود. ما توانسته ایم با استفاده از دانش و تجربه مدیران کارآزموده، توان و نیروی مدیران جوان، گام مهمی در تامین نیازهای مشتریان، که در حقیقت صاحبان صنایع محسوب می شوند، برداریم.


نیروها و پرسنل شرکت آنزیم های صنعتی ایران از نیروهای جوان و حرفه ای با درک نیاز مشتریان و ارائه راه حل موثر به منظور بهترین انتخاب گزینه با بروز ترین متدها در صدد رفع نیازهای بازار و مشتریان برآمده ایم و با تعهد به خدمات-رساني بهينه در بازارهاي داخلي، با بهره گيري از دانش فني پيشرفته، خدمات تخصصی و با تلفیق دانش و تجربه مدیران کهنه کار و توان و نیروی مدیران جوان، گام مهمی در تامین نیازهای مشتریان بر داشته ایم.

تیم پشتیبانی این شرکت با تامین سریع و به موقع کالای مورد نیاز مشتریان و ارسال به موقع کالاها توانسته است جلب رضایت مشتریان را فراهم آورد. شرکت آنزیم های صنعتی ایران همیشه مدافع حقوق مشتریان خود بوده و تمام تلاش خود را با در نظر گرفتن شرایط و احتیاجات آن ها در طول سال ها فعالیت خود در زمینه واردات و توزیع مواد اولیه لبنی نموده است تا کالایی که عرضه می کند با بهترین کیفیت و قیمت به دست مشتریان عزیزمان برسد.